O Firmie

Firma ZUO CLEAN CITY Sp. z o.o. powstała w roku 2002 dzięki inwestycjom i kapitałowi zagranicznemu spółki Sirius Finance S.A. z Luksemburga. Dziś jest jednym z czterech przedsiębiorstw prężnie działających w Polsce i wchodzących w skład Grupy Sirius. Posiada ustabilizowaną pozycję na rynku regionalnym i cechuje się dużą rozpoznawalnością.

header-o-firmie

ZUO CLEAN CITY Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, zajmuje się budową i rekultywacją składowisk oraz zagospodarowaniem poprzez odzysk i składowanie. Eksploatacja składowiska realizowana jest zgodnie z zatwierdzoną instrukcją eksploatacji oraz pozwoleniem zintegrowanym.

zuoclean-zgory

Działalność ZUO CLEAN CITY nie ogranicza się jednak tylko do zarządzania składowiskiem odpadów. Rozszerza się ona o szereg działań z zakresu odzysku, recyklingu, ekologii i edukacji ekologicznej. Podnoszenie świadomości społeczeństwa w dziedzinie ochrony środowiska stało się integralną częścią funkcjonowania Firmy.

kwiaty-ofirmie

Zakład uczestniczy również w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i aktywnie wspomaga rozwój lokalnych społeczności. Profesjonalizm i doskonałą jakość usług świadczonych przez ZUO potwierdzają zadowoleni Klienci i Partnerzy oraz certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ.zapraszamy do wspolpracy